Ілюмінація фотозони

Lumion
Ілюмінація фотозони

Декоративна ілюмінація - відмінний спосіб створити атмосферу для будь-якого місця. Кафе, ресторани, торговельні та бізнес центри, парки - неважливо. Кожен з варіантів має потребу в світловому декорі. Це може бути як оформлення всієї площі, так і окремої її частини.

Наприклад, фотозона - місце, яке виділяється серед всього дизайну. Але як правильно її оформити? Що зробити, щоб селфі-зона стала притягувати до себе людей? Давайте обговоримо. 

Ілюмінація фотозони: варіанти декору

Гірлянди і гнучкі світлові шнури вважаються основними елементами для оформлення інтер'єру будь-якої складності. Ми підготували 7 варіантів декору для фотозони, які не залишать байдужими відвідувачів. Поїхали :)

 1. Дзеркало в вогниках. Гірлянда на рамі дзеркала - один з найпростіших і актуальних варіантів. Таке рішення виглядає красиво і створює додаткове світло для гарного фото.

  Гірлянди на дзеркалі

 2. Лісова казка. Натуральне дерево і приємне світло гірлянди - відмінне поєднання. Обгорніть ілюмінацією гілки і додайте конструкцію в дизайн фотозони. Виглядає привабливо і незвично.

  Гірлянди на деревах

 3. Мінімалізм. Ретро-гірлянда вважається трендом 2020 року. Просто повісьте її над фотозоною - хороше освітлення і приємна атмосфера не змусять чекати.

  Ретро-гірлянди на фотозоні

 4. Сяючі слова. Леттерінг вважається одним з найстильніших рішень в інтер'єрі. Візьміть гірлянду або гнучкий світловий шнур і почніть «писати» на стіні.

  Летерінг гірляндами

 5. Імітація вогню. Візьміть дрова і розкладіть між ними гірлянду. Вийде цікава конструкція, яку навряд чи залишать без уваги.

  Імітация вогню гірляндами

 6. Затишний дворик. Ні в якому разі не забувайте про літні майданчики і парки. Для оформлення фотозони на вулиці можна використовувати будь-яку гірлянду або світловий шнур. Повісьте декоративне освітлення біля селфі-зони. Таке рішення стане відмінним приводом для душевних вечірніх фото.

  Гірлянди на відкритому майданчику

 7. Арт стіна. Створіть міні-виставку з фотографій в стилі Instagram. Тематика може бути будь-якою - від пейзажів до фото відвідувачів. Для втілення ідеї вам знадобляться гірлянда (звичайна або ретро) і роздруковані знімки. Далі все легко - прикріпіть ілюмінацію на стіну, а потім повісьте на неї фотографії.

  Арт-стіна з гірляндами
Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Каждый из вариантов по-своему хорош. Осталось выбрать тот, к которому больше лежит душа и закупить всё необходимое. А чтобы быть уверенным в качестве праздничной иллюминации, покупайте только у проверенных компаний.

Переходите в наш каталог и выбирайте всё, что понравится. Гарантия на любой товар 1 год. 

Lumion — это, в первую очередь, качество и забота о клиенте. Мы поможем создать праздник и световое оформление даже в самый хмурый день!

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /