Послуги з організації ілюмінації для будинку, офісу чи магазину

Іноді просто купити гірлянди і розвісити їх може не вистачити для того, щоб сформувати цілісну і красиву картину в просторі. І в цьому випадку послуги дизайнера будуть зовсім не зайвими. Та й виконати правильне підключення, міцну фіксацію гірлянд, особливо на висоті, буває не під силу.

Всі ці послуги і навіть більше ви можете замовити в нашій компанії!

Ми не тільки забезпечимо вам якісні світлові декорації для зовнішнього розміщення, а й допоможемо з їх монтажем та оформленням простору. Наші ліцензії дозволяють нам забезпечувати:

Проектування та дизайн

Розробку дизайн-проекту по ілюмінації. Наші дизайнери виїдуть на об'єкт, продумають до дрібниць всі можливі варіанти організації декору з нашого асортименту, узгодять з вами і нададуть закінчений проект, завдяки якому ви отримаєте найкращий результат для ваших цілей.

Доставку наших товарів по Україні. Ми доставляємо продукцію Lumion по Києву і відправляємо за допомогою перевірених поштових сервісів в інші міста країни.

 

Чорна карта України


Монтаж на об'єкті:

Послуги монтажа від надійного партнера.

Демонтаж гірлянд і їх чистка.

Крім безпосередньої установки, ми виконуємо роботи з виготовлення спеціальних кріплень і несучих конструкцій для світлового декору.

 
Для вашого бiзнесу

Послуги нашої компанії допоможуть вам швидко і без зайвих клопот отримати оригінальну ілюмінацію для вашого будинку, заходу або бізнесу.

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /