Ілюмінація кафе, ресторанів і готелів

Lumion
Ілюмінація кафе, ресторанів і готелів

У будь-якому закладі зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Адже ми знаємо, що зустрічають по одягу. Тому не варто забувати про зовнішнє освітлення. Завдяки йому кафе, ресторан або готель заграють новими фарбами. Ілюмінація - це відмінний спосіб залучити клієнтів і створити для них затишну атмосферу.

Тепер питання в іншому - як зробити щось цікаве і креативне? Ми зібрали 7 ідей для створення зовнішнього освітлення, які точно привернуть увагу людей. 

Приклади ілюмінації

 1. Сад, що світиться. Близько закладу є дерева? Супер! Саме час підкреслити красу рослин. Візьміть гнучкий світловий шнур і закріпіть його навколо дерева. У цьому варіанті немає будь-яких правил, дотримуйтесь своєї фантазії.

  Гірлянди в саду

 2. Домашній затишок. Якщо хочете додати закладу теплої атмосфери - повісьте ретро-гірлянди. Найчастіше такий прийом використовують в сімейних ресторанах/кафе.

  Ретро гірлянди

 3. Яскравий вхід. Створіть унікальну конструкцію за допомогою декоративного освітлення. Для початку виберіть фразу, слово або об'єкт (можливо, у закладу є фірмова емблема). Візьміть гнучкий світловий шнур і почніть «малювати» на стіні. Такий яскравий вхід однозначно приверне увагу перехожих.

  Надпис з неон

 4. Сяючі кулі. Для втілення ідеї знадобляться: гірлянди з дрібними лампочками і надувні м'ячі. Обмотайте декоративне освітлення навколо куль і повісьте на дерева.

  Світлові кулі

 5. Акценти. Ще один варіант з використанням світлових шнурів. Виберіть область, яку хотіли б виділити. Це може бути простір навколо вхідних дверей або частина будівлі. Один з варіантів - це закріпити гнучкий світловий шнур уздовж дороги до закладу. Таким чином декоративне освітлення буде супроводжувати відвідувача до входу.

  Світловий шнур

 6. Дах,що світиться. Один з найпростіших способів привернути увагу до свого закладу - закріпити світлодіодну бахрому на даху.

  Гірлянди на даху

 7. Гірлянди над столами. Для літніх майданчиків найкраще підійдуть ретро-гірлянди. Все, що потрібно - закріпити їх на будь-які опори (наприклад, дерева або гілки). І атмосфера для вечірки, романтичної вечері або душевних посиденьок готова.

  Гірлянди над столами
Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Важливо пам'ятати, що будь-яке декоративне освітлення повинно відповідати всім нормам пожежної безпеки і вологостійкості. А щоб не сумніватися в якості святкової ілюмінації, купуйте тільки у компаній, які мають сертифікати на продукцію. 

Переходьте в наш каталог і вибирайте все, що сподобається. Гарантія на будь-який товар 1 рік.

Lumion - це, в першу чергу, якість і турбота про клієнта. Ви можете замовити не тільки ілюмінацію, а й розробку дизайн-проекту та подальший монтаж конструкції від наших партнерів.

Залишилися питання - залиште контактний номер в формі для зворотного зв'язку. Будемо раді відповісти на всі питання, що вас цікавлять.

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /