Декоративна ілюмінація і освітлення фудкорти, альтанок, фотозоні і свят

Декоративна ілюмінація сьогодні присутня і прикрашає будь-яку територію і подію, які вважаються особливими - як романтичні альтанки в віддалених місцях, так і закладу та свята великого міста. З цим не сперечаються навіть найзапекліші скептики, ліхтарі і композиції, що світяться та миготять завжди викликають інтерес і підвищують настрій.

Ілюмінація  фотозони

Просування в інстаграм і інших соціальних мережах стало сьогодні однією з основних гілок розвитку бізнесу, адже частину свого дня там проводить кожен, вишукуючи якомога більше цікавих майданчиків для фотографій.

В плані розкрутки пощастило торговим центрам, магазинам, ресторанам, парковим закладам і клубам. Вони обладнали красиву фотозону з власним логотипом, яка виступить також і в ролі реклами, з'являючись в соцмережах на знімках у відвідувачів. Більш того, вони можуть обладнати селф-зону світлодіодними гірляндами, каркасними героями і іншою ілюмінацією. Ми допоможемо створити унікальну рекламну, розважальну, іміджеву, сезонну або святкову фотозону.

Прикрасити і затишно висвітлити можна і фуд-корт будь-якого закладу і торгового центру, залучаючи нових гостей і підкреслюючи особливий щоденний стиль.

Декоративне освітлення гірляндами

Декоративна ілюмінація альтанок

Для любителів романтичної обстановки ми допоможемо прикрасити тематичною ілюмінацією альтанки при ресторанах, готелях або у власному дворі. Така ілюмінація (з каркасним серцем, ретро-гірляндою або миготливими крилами) перетворить темний вечір в теплу казку і створить обстановку для зізнань у коханні або бесід під музику. Більш того, наше світлодіодне освітлення є набагато економним, ніж звичайні освітлювальні прилади в альтанках.

Декоративне святкове освітлення

Свято залишається непомітним, якщо його як слід не прикрасити та не освітити. Сьогодні прикрашати ілюмінацією під час свята можна все - фасади будинків або власного котеджу, алеї, дерева, арки і паркани (прості предмети стають чарівними!). Такий яскравий святковий спалах на всі боки, а разом з оформленням ілюмінації від наших майстрів і світлодіодними гірляндами коштує зовсім недорого.

Декоративна ілюмінація від "LUMION"

Декоративне освітлення і ілюмінація - головний профіль, в якому спеціалізуються майстри, проектувальники, дизайнери і установники компанії "LUMION". Ми реалізували безліч проектів по освітлювальній  декорації у всій Україні. 

Наші роботи відрізняються:

  • Розробкою унікального і цікавого тематичного оформлення потрібного місця;
  • Професійної, швидкої та безпечної установкою по всіх стандартах  якості з використанням LED-обладнання;
  • Довговічністю,  надійністю і при цьому - невеликою ціною.

Ми готові вже зараз розробити дизайнерське оформлення ілюмінацією Вашого свята або створити для Вас по-справжньому атмосферне місце. Пишіть, телефонуйте - в нашій казковій скрині ще багато ідей, які Вас чекають!

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /