Внутрішня і зовнішня ілюмінація кафе, ресторанів і готелів

Гостинність, інтерес, затишок і якість - це саме ті критерії, за якими відвідувачі вибирають місце для відпочинку або вечері. А стильне новорічне оформлення ресторанів, кафе і готелів додає плюсик до кожного з цих критеріїв і привертає все більше нових гостей.

Зовнішня ілюмінація ресторанів і готелів

Грамотне привабливе підсвічування екстер'єрів кафе, міських і заміських готелів і фудзон - це те, що виділить саме Ваш заклад з ряду інших місць або просто з темряви. Проїжджаючи по вечірній трасі, важко помітити навіть саму гостинну, але нічим не освітлену будівлю. А в великому місті дизайнерська ілюмінація та світлодіодна бахрома Вашого фасаду і дворика виконає відразу дві функції: освітить його, економлячи електроенергію завдяки світлодіодам; а також стане ненав'язливим, але істотним маркетинговим ходом.

Освітлення в інтер'єрі HoReCa

Не варто забувати і про зовнішню контурну підсвітку ілюмінації саду, альтанок, ліхтарів, фонтанів, танцювальних зон і алей ресторану чи готелю. Більш того, добавлені у дворі нові каркасні герої, що світяться, додадуть чарівності  вечору. Вуличні гірлянди і розтяжки перетворять літній майданчик, веранди, галявини, альтанки і вхідну арку комплексу.

Декоративна ілюмінація залів і внутрішніх дворів кафе, ресторанів і готелів - кращий спосіб створити затишок, романтичну або креативну обстановку, яку не захочеться залишати. Інтер'єр простого фудкорту перетвориться до невпізнання, прикрашений в тему підібраним гірляндами та ілюмінацією у вигляді арок, фіранок, об'ємних стрічок. Саме таку територію виберуть для проведення торжества.

Світлодіодне освітлення кафе, готелів і ресторанів від "LUMION"

Купити LED-гірлянди преміум-класу або зайнятися повною установкою якісної лед-ілюмінації для свого закладу і ландшафту можна, зв'язавшись з фахівцями компанії "LUMION". Наші майстри вже здійснили сотні успішних креативних проектів по світлодіодному оздобленню ресторанів і готелів по всій Україні.

Перш, ніж приступити до проектування та розробки дизайну, наші проектувальники, дизайнери і установники розберуться - який матеріал домінує у Вашому будинку, яка саме тематика і стилістика у гостьового місця. "LUMION" пропонує:

  • Святкове, сезонне або цілорічне декорування;
  • Декорація та зонування екстер'єру та інтер'єру (белт лайт і гірлянди);
  • Освітлення фасаду будівлі будь-якої складності, а також ілюмінація вивіски (гнучкий дюралайт);
  • Фонове, динамічне або заливаюче зовнішнє художнє освітлення.

Ми гарантуємо:

  • Якісні сучасні енергозберігаючі світлодіоди. Наше обладнання надійне і довгострокове.
  • Доступні ціни без перебільшень.
  • Безпека при установці і експлуатації ілюмінації.
  • Швидка і якісна установка.
  • Технічно обслуговуємо ілюмінації при потребі.

Ми вже чекаємо повідомлень і дзвінків для того, щоб почати реалізовувати оригінальний проект з оформлення ілюмінацією приміщення.

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /