Світлодіодна ілюмінація для торгівельних центрів

Сьогодні невід'ємною частиною торгівельних залів вже стало їх підсвічування і ілюмінація - як денна, так і нічна. Правильне і приваблююче увагу відвідувачів освітлення ТЦ - одна з найважливіших складових його вигляду.

Зовнішня ілюмінація торгівельних центрів

Головна мета розважально-торгівельного дому - з кожним днем ​​набувати все більшої популярності, покращувати імідж і викликати все більше нового інтересу у жителів міста. Цим новим може стати сезонна і святкова зміна дизайнерської ілюмінації, яка перетворює будівлю до невпізнання.

Освітлення в торговому центрі

Підсвічування і ілюмінація ТЦ у вечірній і нічний час подарує йому кардинально новий вигляд. А на прилеглих вуличних територіях вогні, що змінюють кольори, створять казку, в яку захоче зануритися будь-хто. Сьогодні велике місто перенасичене рекламою, на яку вже ніхто не звертає належної уваги, на відміну від нового світлового малюнка!

Спільно з нашими дизайнерами та інженерами Ви самі підберете для екстер'єру свого центру те освітлення, що підкреслить і прикрасить його найкращим чином.

Внутрішня ілюмінація торгівельних центрів

Створити світлову казку нашим фахівцям по силі і всередині торгівельно -  розважального центру. Тут вони оформляють всілякі фотозони, прикрашають супермаркети, магазини і ресторани - кожен у своєму стилі і зі своїми палаючими фішками, що запам'ятовуються. А звичайні стелі, ескалатори та вхідні арки перетворяться в блискучі елементи великого критого парку відпочинку. Допоможемо подбати і про дуже важливе святкове оздоблення всього інтер'єру торгівельно-сімейного центру.

Ілюмінація ТЦ від компанії «LUMION»

Компанія "LUMION" надає краще за багатьма параметрами світлове оформлення торговельних центрів:

  • Ми використовуємо LED-світлодіоди тільки вищої якості, преміум-класу. Підсвічування Вашого shopping center буде яскравішим і багатобарвним, більш надійним за рахунок маленького навантаження на електромережу та захисту від зовнішніх пошкоджень; наша ілюмінація прослужить більше 50 000 годин, при цьому заощадивши Вам до 70% на електроенергії, якщо порівнювати її з класичними світильниками.
  • Наші фахівці мають великий досвід установки ілюмінації в торгівельних  центрах по всій Україні. Тому свою роботу по установці виконають максимально безпечно, використовуючи тільки кращі комплектуючі.
  • Вас приємно порадують і ціни нашої  компанії.

Для того, щоб замовити ілюмінацію, декоративні гірлянди і унікальне освітлення для Вашого торгівельного центру, пишіть, телефонуйте або завантажуйте наш каталог вже зараз. "LUMION" вже сьогодні готова перевести Вас на рівень Торгових Центрів, про які говорять.

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /