Архітектурне освітлення міських об'єктів і декоративна ілюмінація фасадів будівель

Сучасне архітектурне освітлення робить ансамбль мегаполісу невпізнанним і казковим в темний час доби. Це чарівний мікс науки, мистецтва і модернізації, який створює образ як міста в цілому, так і окремих будинків і корпорацій.

Грамотне художнє освітлення фасадів будівель та інших архітектурних споруд - це величезний маркетинговий хід для магазинів, офісів, закладів та підприємств. Захоплююче зовнішнє освітлення привертає інвесторів в торгівлю, бізнес і культуру всього міста.

Архітектурна ілюмінація

Грамотно розробити і гармонійно оформити зовнішні фасади, мости, пам'ятники, переходи, арки і вишки, не порушуючи цілісного образу міста, можуть тільки кращі дизайнери і майстри світлодіодної монументальної ілюмінації. Кожному конкретному об'єктові потрібен власний унікальний стиль. 

Архітектурне освітлення міських об'єктів

Декоративне освітлення фасадів міських будівель

Контурне та освітлювальне декорування фасаду будівлі сьогодні - невід'ємна частина його вигляду і цінності, а також - важлива складова вечірньої вуличної інфраструктури і освітлення.

Висотні багатоповерхівки, великі і маленькі комерційні споруди, бізнес-центри - все це можна виділити з суєти центральних проспектів і виділити на тлі темного неба, використовуючи контурне підсвічування і фасадне освітлення. Статичні і динамічні світлодіодні гірлянди, трубки і стрічки нашої компанії міцні і еластичні. Ними можна прекрасно виділити як цілісний контур даху і обрамлення, так і поставити особливий акцент на деяких архітектурних особливостях. А також - викласти надпис або потрібний візерунок.

Світлодіодне архітектурне освітлення від "LUMION"

Світлодіодне освітлення від "LUMION" допомогло підняти на більш вищий рівень сотні архітектурних об'єктів і цілих вулиць в різних містах України, використовуючи енергозберігаюче, безпечне LED-обладнання європейської якості. Чому ми краще за інших справляємося з архітектурною ілюмінацією:

  • Наша LED-ілюмінація для великих і малих архітектурних об'єктів - максимально приваблива у вечірній час, при цьому непомітна в денний час;
  • Управляти величезною освітлювальною конструкцією можна через комп'ютер або навіть через телефон, вибираючи потрібні режими і змінюючи картинку;
  • Доступна вартість освітлення і установки. Крім цього - економія на освітленні завдяки світлодиодам, особливо - в осінній і зимовий час року, коли темніє раніше.

Наша ілюмінація готова перетворити Ваше корпоративне будівництво, ввівши його в цілісний ансамбль міста, при цьому виділяючи і залучаючи до нього увагу таким художнім маркетинговим ходом, як унікальне освітлення фасаду. Пишіть і дзвоніть нам прямо зараз, щоб купити світлодіоди або замовити проектування.

Також ми готові запропонувати вам обладнання для стильного підсвічування і контурного им обрамленням міських архітектурних об'єктів, споруд і вулиць. Ілюмінація міста - це сучасне рішення, без якого вже не обходяться вечірні мегаполіси.

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /