Ілюмінація і світлодизайн в інтер'єрі

Сьогодні, створюючи новий вигляд інтер'єру, сучасні технології все частіше змушують нас забувати про люстри в звичному розумінні (як про єдине джерело освітлення), про голі стіни, що не несуть жодної функції, і про нудні вікна. Адже світлодизайн і ілюмінація в інтер'єрі сьогодні вирішують як проблему освітлення приміщення, так і стають прекрасним дизайнерським рішенням, створюючи романтичну або святкову атмосферу кожного дня.

Ілюмінація в інтер'єрі

Нарешті можна забути про наші старі кімнати, в яких панувало тільки два види освітлення: непроглядна темрява або лампа, що б'є світлом в очі. Тепер, завдяки грамотному висвітленню і світлодизайну кімнат та холів, використовуючи ілюмінацію різних видів і планів, Ваше житло, офіс, хаб чи  бізнес-заклад перетвориться до невпізнання.

Сучасне освітлення інтер'єру

Регулюючи неонове підсвічування та ілюмінацію гірляндами, Ви прикрасите свій будинок, створивши потрібну атмосферу спокою, затишку і романтики або веселощів і дитячого сміху. Лед-гірлянди в інтер'єрі стануть чудовою прикрасою і підкреслять архітектурні особливості кімнат, приховавши недоліки будови або освітлення. Освітивши стелю, нішу, плінтуса, підлогу або художнє обрамлення стін ілюмінацією, можна створити з них арт-об'єкти. А змінюючи інтенсивність або колір лампочок, Ви одним натисканням можете змінити  і пануючу атмосферу.

Внутрішній вигляд бізнес-центру - це теж важлива задача світлодизайну. Створити правильну атмосферу для роботи допоможе бадьора і весела ілюмінація, а зняти напругу з очей - зміна світла на більш холодну і менш інтенсивну. Якщо Ви готові обрамляти свій офіс в кольорах і стилях останніх модних новинок ілюмінації, то наші дизайнери і майстри-освітлювачі до Ваших послуг.

Ілюмінація на вікнах в холах

Зробити свої вікна по-справжньому привабливим обрамленням будинку, створивши атмосферу затишку і свята - як всередині, так і зовні - допоможе статична або динамічна ілюмінація на вікнах в холах. Коли вся родина збирається біля телевізора або на вечерю за великим столом, LED-гірлянди стануть важливим акцентом, що піднімає настрій. А в зимовий і вечірній час вони також будуть і додатковим джерелом світла та тепла для душі.

Ілюмінація інтер'єру від "LUMION"

Команда "LUMION" прикрасила сотні інтер'єрів приватних будинків, квартир і офісів по всій Україні:

  • Ми допомогли створити неповторні дизайни,  грамотно обрамляючи ілюмінацією кімнати, холи і офіси, з яких тепер не хочеться виходити.
  • Завдяки LED-ілюмінації,  наші клієнти тепер економлять на електроенергії, часом навіть зовсім вимикаючи інші види освітлення в будинку.
  • Наші майстри провели швидку і безпечну установку світлодіодними стрічками, гірляндами і шнурами преміум-класу, які вже довго радують мешканців.

Якщо Ви хочете купити якийсь із видів світлодіодної  ілюмінації для Вашого інтер'єру або замовити повний проект дизайнерської розробки та встановлення світлодіодів для Вашого приміщення, телефонуйте і пишіть нам вже зараз. Ваш інтер'єр - уособлення Вашого внутрішнього світу!

Отримайте прорахунок вашого проекту

Спеціаліст по освітленню зв'яжеться з вами протягом 30 секунд

Дякуюмо за заявку!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо за інтерес!
Каталог вже у вас на пошті! Бачили?


Модуль підбору / Модуль підбору /